Ochrona dla Samsung Galaxy A21s

0
776

Wyświetlacz z ramkami zredukowanymi do minimum przy wyświetlaczu 6.5 cala to większy obraz przy zachowaniu kompaktowych wymiarów smartfona – to właśnie Samsung Galaxy A21s. Obudowa z holograficznym połyskiem nadaje mu wyjątkowego wyglądu – a jak coś jest wyjątkowe to zazwyczaj chcemy by takie pozostało na dłużej.

Między innym z tą myślą powstają dedykowane etui ochronne. Chronią one telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Szeroka gama pokrowców pozwala na dobranie takiego, który będzie nam odpowiedał zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym.

Silikonowe etui przeźroczyste zainteresuje osoby, które cenią sobie jak minimalistyczny design. Case po założeniu na obudowę nie zwiększa znacząco jej wymiarów a przy tym nie zasłania jej oryginalnego wyglądu. Oczywiście to tylko jedna z propozycji nakładek na tył. W ofercie znajdziemy także oprawki różnokolorowe, z dodatkiem brokatu, delikatnymi aplikacjami czy też wzorami. Nie brak także etui znanych marek jak na przykład Spigen, która słynie z wysokiej jakości produktów – niektóre z nich możemy zaliczyć do kategorii pancernych.

Galaxy A21s

Poszukując czegoś, co bardziej zabezpieczy telefon – tył, boki i wyświetlacz warto przyjrzeć się pokrowcom z klapką. Galaxy A21s umieszcza się w specjalnej ramce, która pewnie trzyma go wewnątrz zabezpieczając przy tym jego boki i tył. Z ochronę wyświetlacza odpowiedzialna jest zamykana klapka. Kabury z klapką poza całościowym zabezpieczeniem telefonu to także elegancja i funkcjonalność. Wśród proponowanych futerałów znaleźć można kabury skórzane, z klapką do dołu lub otwieraną książkowo czy też z inteligentną klapką.

Nie zapomniano także o osobach aktywnie spędzających czas. Modne saszetki na pas czy sportowe opaski na ręką dają możliwość zabrania telefonu na trening nie ograniczając przy tym naszej swobody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here