Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl

Media Solutions specjalizuje się w dostarczanie narzędzi do budowania relacji i nawiązywania interaktywnej komunikacji na linii medium – audytorium. Choć działa na rynku B2B, to miarą uzyskiwanej skuteczności jest zadowolenie widzów, czytelników i słuchaczy, mierzone parametrami zasięgu z jednej, a wynikami finansowymi z drugiej strony.

Dziś słuchacze, czytelnicy, telewidzowie, internauci traktowani są jako konsumenci mediów dlatego Media Solutons oferuje kompleksowe rozwiązania marketingowe - od diagnozowania potrzeb, popartych głęboką analizą rynku poprzez strategię aż po wdrożenie i analizę wyników.

Media Solutions wyznacza nowe kierunki komunikacji marketingowej w polskich mediach realizując interaktywne i multimedialne kampanie pozwalające na konwergentne czyli wielokanałowe dotarcie do zaplanowanego targetu Wystarczy wysłać SMS w konkursach organizowanych na przykład w kanałach Telewizji Polskiej, Radiu Złote Przeboje, Radiu Zet czy Dzienniku Metro, aby przekonać się czym w praktyce są synergia i konwergencja, z których zespół Media Solutions uczynił swoją domenę.

Wieloletnie doświadczenie i ekspercki zespół pracowników Media Solutions pozwalają pozycjonować specjalistyczną markę One-2-One jako lidera w kompleksowej obsłudze mediów w zakresie rozwiązań marketingu precyzyjnego.

Głowni klienci: Agora S.A. (m.in. Gazeta Wyborcza, Metro, Radio Złote Przeboje, Poradnik Domowy, Logo), Marquard Media Polska (CKM, Pani Domu, Cosmopolitan, Playboy), Telewizja Polska, Wydawnictwo Murator (Super Express, M jak mama, Murator), Eurozet (Radio Zet, Planeta)

Komunikacja SMSowa podczas programów i w konkurach organizowanych na antenach Telewizji Polskiej (m.in. Familiada, Jaka to melodia, Smaczne Go!, Gotuj z Okrasą, Tomasz Lis na żywo, Hity na czasie) wykorzystuje systemy przygotowane i zarządzane przez Media Solutions.

Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.