Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl

mobijoy! to pierwsza w Polsce agencja wyspecjalizowana w kampaniach z zakresu marketingu mobilnego. Realizując projekty czerpie z doświadczeń zgromadzonych podczas setek kampanii prowadzonych na przestrzeni lat.

Każdą branżę charakteryzuje inna specyfika, konsumenci marek są różni, a także ich zachowania. mobijoy! śledzi te zjawiska i umiejętnie wykorzystuje projektując nowe realizacje dla swoich klientów. Rekomendowane są rozwiązania efektywne i skuteczne, niekoniecznie oparte o najmodniejsze technologie.

Dzięki współpracy z klientem od wczesnego stadium projektu oraz eksperckiej, na bieżąco aktualizowanej wiedzy zespołu mobijoy!, możliwe jest przygotowanie pionierskich rozwiązań. Powstała kreacja w zakresie stylu komunikacji, jak i usability danego projektu wykorzystuje trendy jakie charakteryzują daną grupę docelową.

Stosownie do postawionych celów dobierane są narzędzia jakie mają posłużyć ich realizacji. Projekty sms uzupełniane są o elementy mobile internet. Treści multimedialne dostarczane są konsumentowi w kampaniach w zoptymalizowany sposób, miedzy innymi poprzez wykorzystanie systemów bluetooth, czy też fotokody. Realizowane są projekty sięgające po MMS czy streaming video. Bardzo często zastosowanie mają również powiązania między poszczególnymi narzędziami wchodzącymi w skład marketingu mobilnego z tradycyjnymi sposobami komunikacji, jak i narzędziami internetowymi.

mobijoy! w 2003 roku zrealizował pierwszą w Polsce kampanię wykorzystującą potencjał marketingu mobilnego. Współpraca z marketerem Chipita Poland trwa do dziś. Wspólne projekty były wielokrotnie nagradzane. m.in. Effie Awards 2008 w jednym z najważniejszych na świecie konkursów reklamowych.

Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.