Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl

Comtica jest firmą z branży nowych mediów, działającą na styku technologii interaktywnych (Internet – Mobile –TV). W ofercie spółki znajdują się autorskie rozwiązania do wielokanałowego zarządzania informacją: przez serwisy www, telewizję interaktywną, rozwiązania mobilne.
Specjalistyczna marka grupy One-2-One tworzy produkty dla mediów, które na styku tych technologii chcą udostępniać swoim odbiorcom treści i usługi.

W ofercie Comtiki znajdują się m.in. systemy do zarządzania telewizją interaktywną, hosting, rozwiązania Web 2.0, video streaming, video on demand i IPTV a także rozwiązania służące do wspierania procesów logistycznych kampanii promocyjnych prowadzonych przy użyciu wolnostojących nośników reklamowych.

Główne projekty:
- TIVI.PL – platforma wspierająca produkcję i dystrybucję formatów wideo udostępnianych przez Internet (klient: Spółka A2 Multimedia należącej do ATM Grupy i Agory)
- UTV (www.utv.ro) - muzyczny , interaktywny kanał telewizji rumuńskiej, który powstał w oparciu o Multiscreen.TV Playout
- Billboard Management System - przeznaczony do mobilnego zarządzania kampaniąoutdoor (Klient: Stroer)
- Wyszukiwarka pracy dla serwisu dziennik.pl (klient: Axel Springer)

Kluczowym pojęciem w filozofii działania spółki jest konwergencja - rozumiana jako możliwość dostępu do treści poprzez różne narzędzia lub kanały komunikacyjne (internet – mobile – TV).

Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.