Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl
One-2-One na drodze do pozyskania partnera strategicznego

One-2-One podpisało list intencyjny z Domem Maklerskim IDMSA dotyczący współpracy w zakresie działań związanych zarówno z pozyskaniem dla spółki dofinansowania, jak i partnera strategicznego.

Obecnie One-2-One dokonuje konwersji biznesu z rynków marketingowych i mediowych na rzecz kompetencji związanych z bankowością, finansami i bezpieczeństwem transakcji. Spółki zależne MobiTrust i Mobicert posiadają rozwiązania, które wykorzystywane będą projektach związanych z bankowością elektroniczną.

Spółka mocno odczuła spadek koniunktury na rynku usług telefonii komórkowej, związany przede wszystkim z wprowadzeniem ustawy hazardowej a tym samym drastycznym ograniczeniem projektów marketingowych połączonych z komunikacją mobilną.

One-2-One to ciągle dobra marka, posiadająca zaplecze technologiczne; to przede wszystkim spółka, która w ciągu 11 lat przekształciła się ze startup’a w dojrzały podmiot obudowany podmiotami zależnymi o sporym potencjale wzrostu, po drodze debiutując na GPW.
Wprowadzaliśmy tę Spółkę na Giełdę i doskonale znamy możliwości rozwoju i ekspansji rynkowej One-2-One - mówi Grzegorz Leszczyński, prezes DM IDMSA.

Tomasz Długiewicz, założyciel i wiceprezes One-2-One jest przekonany, że wsparcie zewnętrznego partnera pozwoli spółce na odbudowanie zaufania inwestorów. Oprócz działalności operacyjnej związanej z rynkiem mobilnym, spółka prowadzi kilka projektów z innych segmentów nowych technologii na różnych etapach zaawansowania.

Wcześniej One-2-One S.A. rozpoczęło proces przekształcenia swojej struktury w podmiot zarządzający funduszami inwestycyjnymi. Spółka złożyła wniosek do Krajowego Funduszu Kapitałowego i czeka na rozstrzygnięcie konkursu.


Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.