Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl
multiscreen.tv dla TVP - na smartfonach i na tabletach

W poniedziałek na ekranach TVP1, TVP HD, w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych Telewizja Polska zaprezentuje widzom – na żywo – „Szkołę żon” Moliera w reżyserii Jacquesa Lasalle’a.

Spektakl oglądać będzie można także w Internecie, nie tylko na ekranie swoich komputerów ale także na urządzeniach mobilnych zarówno z systemem Android (wersja 3.1 i wyższe) oraz oraz iOS (iPad/iPhone)

Internetowa transmisja spektaklu realizowana jest przy wykorzystaniu dedykowanego playera w technologii silverlight przygotowanego przez multiscreen.tv należącego do giełdowej grupy One-2-One S.A. Na zlecenie Ośrodka iTVP HD zaprojektowano także serwis internetowy, który również obsługiwany jest od strony serwerowej.

Oprócz playera w technologii silverlight służącego do transmisji spektaklu w serwisie www.szkolazon.tvp.pl została zaimplementowana platforma multiscreen.tv która poza playerem zapewnia dystrybucje contentu wideo tj. wywiady, zapowiedzi itp.

Strona internetowa opracowana została w standardzie Responsive Web Design, który oglądanie spektaklu z poziomu zarówno urządzeń mobilnych jak i klasycznego komputera. Witryna automatycznie dostosowuje nawigacje do rozdzielczości oraz możliwości intrefejsu monitora, tabletu lub smartfonów, co gwarantuje wygodę użytkowników, mówi Jarosław Żulpo, z multiscreen.tv

Innowacyjny w polskim Internecie płynny layout pozwalający łączyć ze sobą różne techniki sprawia, że strona dostępna jest dla każdego urządzenia niezależnie od rozdzielczości.

multiscreen.tv - podmiot Grupy One-2-One specjalizujący się w wielokonałowym ( Multi-Screen) zarządzaniu treścią video. Dostarcza klientom efektywne narzędzia do zarządzania oraz monetyzacji treści video ( Internet - Mobile - Smart TV ) Jako jeden z pierwszych podmiotów na rynku opracowuje projekty serwisów w standardzie Responsive Design oraz z powodzeniem wykorzystuje technologię HTML5


Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.