Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl
Teatr Telewizji w Internecie w technologii multiscreen.

Dziś o godz. 20.20 Teatr Telewizji przedstawi na żywo spektakl Teatru Współczesnego w Warszawie „Skarpetki, opus 124” w reżyserii Macieja Englerta. Na scenie zobaczymy Piotra Fronczewskiego i Wojciecha Pszoniaka. Po sukcesie „Boskiej!” to drugi spektakl w cyklu Teatr Telewizji na żywo, który widzowie obejrzą również w internecie.

„Skarpetki, opus 124” , który w studiu obejrzą goście, będzie równolegle emitowany na antenie TVP1 oraz w TVP HD. Widzów TVP HD czeka dodatkowa atrakcja – podczas transmisji wprowadzone zostanie rozwiązanie, które umożliwi symultaniczne „podglądanie” części spektaklu z drugiej kamery. Podobnie jak w przypadku „Boskiej!”, także i tym razem Telewizja Polska przygotowała specjalną ofertę dla widzów oglądających spektakl przez internet.

Na stronie skarpetki.tvp.pl publiczność będzie miała możliwość zmiany miejsca na wirtualnej widowni. Do wyboru będą różne widoki z czterech kamer. Dodatkowo, fani nowych technologii będą mogli podglądać je jednocześnie na jednym ekranie za pomocą rozwiązania multiscreen.tv


Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.