Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl
One-2-One na drodze do pozyskania partnera strategicznego

One-2-One podpisało list intencyjny z Domem Maklerskim IDMSA dotyczący współpracy w zakresie działań związanych zarówno z pozyskaniem dla spółki dofinansowania, jak i partnera strategicznego.

Obecnie One-2-One dokonuje konwersji biznesu z rynków marketingowych i mediowych na rzecz kompetencji związanych z bankowością, finansami i bezpieczeństwem transakcji. Spółki zależne MobiTrust i Mobicert posiadają rozwiązania, które wykorzystywane będą projektach związanych z bankowością elektroniczną.

więcej…

Unijne dofinansowanie na rozwój mobilnego e-podpisu

Mobitrust (Grupa One-2-One) będzie się rozwijał dzięki unijnemu dofinansowaniu

Mobitrust specjalizujący się w usługach mobilnego podpisu elektronicznego i bezpieczeństwa sieciowego znalazł się na liście beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa mazowieckiego.

Dzięki unijnej dotacji wdrożony zostanie autorski system klasy CRM, uwzględniający specyfikę spółki zajmującej się innowacyjnym segmentem technologii komunikacyjnych. Projekt umożliwi efektywną sprzedaż usług z oferty MobiTrust oraz budowę relacji biznesowych i rozliczeniowych z klientami. Unijne dofinansowanie pozwoli na skuteczniejsze zarządzanie systemami sprzedaży i dystrybucji certyfikatów, stworzony zostanie także moduł naliczania opłat oraz wsparcia technicznego.

więcej…

multiscreen.tv dla TVP - na smartfonach i na tabletach

W poniedziałek na ekranach TVP1, TVP HD, w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych Telewizja Polska zaprezentuje widzom – na żywo – „Szkołę żon” Moliera w reżyserii Jacquesa Lasalle’a.

Spektakl oglądać będzie można także w Internecie, nie tylko na ekranie swoich komputerów ale także na urządzeniach mobilnych zarówno z systemem Android (wersja 3.1 i wyższe) oraz oraz iOS (iPad/iPhone)

więcej…

Teatr Telewizji w Internecie w technologii multiscreen.

Dziś o godz. 20.20 Teatr Telewizji przedstawi na żywo spektakl Teatru Współczesnego w Warszawie „Skarpetki, opus 124” w reżyserii Macieja Englerta. Na scenie zobaczymy Piotra Fronczewskiego i Wojciecha Pszoniaka. Po sukcesie „Boskiej!” to drugi spektakl w cyklu Teatr Telewizji na żywo, który widzowie obejrzą również w internecie.

więcej…

One-2-One będzie funduszem VC

One-2-One S.A. rozpoczyna proces przekształcenia swojej struktury w podmiot zarządzający funduszami inwestycyjnymi. Powołana w tym celu spółka zależna One-2-One Venture Management po zebraniu deklaracji inwestorskich zgłosiła wniosek do Krajowego Funduszu Kapitałowego. Po zakończeniu konkursu i zaakceptowaniu wniosku przez KFK One-2-One planuje zarządzanie aktywami o wartości 40 mln zł.

więcej…

One-2-One przygotuje aplikacje mobilne dla TVP

Spółka One-2-One wygrała przetarg Telewizji Polskiej na wykonanie, udzielenie licencji i utrzymanie dedykowanej dla urządzeń mobilnych aplikacji prezentującej kontent TVP.

Do zadań agencji należy m.in. zaprojektowanie i stworzenie programu komputerowego umożliwiającego przeglądanie treści multimedialnych udostępnianych przez Telewizję Polską, agregowanie wiadomości z portalu informacyjnego TVP.pl oraz tworzenie zabaw interaktywnych towarzyszących audycjom Telewizji Polskiej.

więcej…


Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.