Grupa One-2-One
Polish English m.one2one.pl
mobijoy! wspiera Banki Żywności

Świąteczną Zbiórkę Żywności czas zacząć!

Już po raz 15-ty Banki Żywności organizują Świąteczną Zbiórkę Żywności – ogólnopolską kampanię, która każdemu daje szansę łatwej i skutecznej pomocy najbardziej potrzebującym. Wystarczy kilogram żywności, czy jedno opakowanie produktu. Od 15 listopada trwa zbiórka żywności w Internecie, można także wysyłać charytatywne SMS-y pod numer 75 365. Banki Żywnosci rekrutują także wolontariuszy do akcji w sklepach, która zostanie przeprowadzona w dniach 2-4 grudnia.

więcej…

Teatr Telewizji na żywo i w Internecie.

Po prawie 50 latach spektakl Teatru Telewizji grany będzie ponownie na żywo! Teatralna tradycja wsparta została nowymi technologiami. Widzowie będą mogli obejrzeć spektakl “Boska” w reżyserii Andrzeja Domagalika na ekranie telewizora, a także w Internecie w ujęciach z kilku kamer.

Początkowo większość spektakli telewizyjnej sceny transmitowana była na żywo, podczas gry aktorów w studio. Stopniowo jednak rezygnowano z tej formy, na rzecz emisji „bezpieczniejszych” wcześniej nagranych i zmontowanych materiałów. Dziś tradycja wsparta została nowymi technologiami. Specjalnie na potrzeby telewizyjnej premiery została przygotowana strona internetowa, na której obejrzymy przedstawienie z perspektywy kilku kamer rejestrujących spektakl.

więcej…

iPhone doradzi i taksówkę zamówi!

Alkomat na iPhone przygotowany dla Kompanii Piwowarskiej przez mobijoy! nie tylko sprawdzi ilość promili alkoholu we krwi, ale także wskaże miejsce pobytu i podpowie jaką taksówkę zamówić.

Posiadacze iPhone’ów za pomocą aplikacji Alkomat mogą sprawdzić poziom promili w organizmie oraz poznać orientacyjny czas kiedy można bezpiecznie prowadzić samochód.

Wystarczy wprowadzić swoje dane takie: płeć, wiek, waga oraz ilość wypitego alkoholu i czas zakończenia imprezy, by natychmiast otrzymać wynik. Ilość promili podawana w wyniku jest obliczana na podstawie algorytmu krzywej alkoholowej (wzoru Widmarka), udostępnionego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. więcej…

Potworowa promocja Herlitza

Agencja mobijoy! (grupa One-2-One) przygotowała komunikację wakacyjnej akcji dla marki Herlitz, jednego z czołowych producentów markowych artykułów papierniczych w Europie. Nagrodami w zabawie jest 13 iPhonów, które można zdobyć kupując produkty marki oraz wybierając imię dla Potwora – maskotki kampanii promocyjnej. więcej…

Złota Jaskółka nowych technologii za MyBOX Platform dla Kancelarii Radcowskiej Kubat i Wspólnicy.

Kancelaria Kubat i Wspólnicy, która wdrożyła MyBOX Platform została nagrodzona w prestiżowym konkursie „Innowacyjna Kancelaria” organizowanym przez Krajową Radę Radców Prawnych. Platforma przygotowana przez spółkę iFusion należącą do giełdowej grupy One-2-One zapewnia bezpieczne, szyfrowane wideoczaty oraz certyfikowany podpis elektroniczny. Rozwiązanie funkcjonuje już m.in., w sektorze bankowym, samorządowym oraz usług medycznych, teraz także wykorzystywane i nagradzane jest w środowisku usług prawniczych.

więcej…

Marcin Mizgalski prezesem mobijoy! (Grupa One-2-One)

Nowy szef agencji zapowiada zmiany w działaniu Spółki. Będą one polegać na realizacji projektów marketingowych, opartych o zaawansowane kompetencje technologiczne. mobijoy! przedstawi strategię usług dla działów marketingu i sprzedaży, opartą o nowatorskie rozwiązania łączące Internet oraz usługi mobilne.

więcej…

Ice Safari w Nowej Zelandii tylko z zimnym Lechem!

4 lipca rozpoczęła się letnia loteria piwa LECH Premium. W akcji „Wygraj Ice Safari na drugiej półkuli!” co tydzień można wygrać jeden z ośmiu wyjazdów do Nowej Zelandii oraz 100 przenośnych lodówek. W środku upalnego lata na zwycięzców czeka orzeźwiająca zabawa: skutery śnieżne, clif swing, off-road 4×4, rafting, loty helikopterem nad lodowcem czy snowtubing. Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić jedno opakowanie promocyjne piwa LECH i wysłać kod spod kapsla lub zawleczki – poprzez sms (62gr z Vat) lub www.lech.pl za darmo. Loterię wspierają materiały POS, reklama TV, kampania internetowa oraz działania w mediach – stworzenie sekcji specjalnej Ice Safari na portalu Onet.pl i akcja informacyjna.

więcej…


Zastrzeżenia prawne | © One-2-One S.A.